TRABZON OF İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kaymakam Fırat’tan Adnan Ramoğlu’na teşekkür plaketi

Of´ta yapılan eğitim- öğretim ve diğer haberlerle ilgili çalışmaları nedeniyle kamuoyunu bilgilendiren haberler yapan Taka Gazetesi Of İlçe Temsilcisi Adnan Ramoğlu´na Kaymakam Eyüp Fırat tarfından teşekkür plaketi takdim edildi.
            Kaymakam Fırat’tan Adnan Ramoğlu’na teşekkür plaketi

22-06-201822-06-201822-06-201822-06-201822-06-2018 

Of’ta eğitim-öğretim ve diğer faaliyetlerle  ilgili yapılan güzel çalışmaları yaptığı haberlerle kamuoyuna duyuran ve toplumun doğru bilgilenmesini sağlayan Taka Gazetesi Of İlçe Temsilcisi Adnan Ramoğlu’na  Of Kaymakamı Eyüp Fırat tarafından teşekkür plaketi takdim edildi.

 

Kaymakamlık Makamında Of ilçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu’nun da katıldığı plaket töreninde Kaymakam Eyüp Fırat kısa bir konuşma yaptı. Fırat konuşmasında, “ Kamuoyunun bilgilenmesi için basın çok önemli bir araçtır.  Bu anlamda ilçemizle ilgili yaptığı doğru ve tanıtıcı haberler nedeniyle Adnan beye teşekkür ediyorum. Sosyal sorumluluk bilinciyle özellikle yeni çağımızın yükselen değeri eğitim üzerine haberlerinde ağırlık vermesini de ayrıca önemli görüyorum. Kendisini tebrik ediyor, bundan sonraki çalışmalarında başarılar diliyorum.” İfadeleriyle düşüncelerini belirtti.

 

Taka Gazetesi Of İlçe Temsilcisi Adnan Ramoğlu da plaket töreninde yaptığı konuşmada, “ Gerçekten benim için sürpriz oldu. Çok duygulandım. Ama işimi iyi yaptığımın rahatlığı için de mutlu oldum. Ben eğitim gönüllüsü bir insanım. Eğitim için yapılan yatırımların asla boşa gitmeyeceğine ve toplumların eğitimle yükseleceğine inanıyorum. Bölgenin bir evladı olarak bu zamana kadar yaptığımız çalışmaları bundan sonra da elimizden geldiğince yapmaya devam edeceğiz. Bu plaket sorumluluğumuzu daha da artırdı. Bu duygu ve düşüncelerle Sayın Kaymakamıza ve Milli Eğitim Müdürümüze teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.” diyerek duygularını ifade etti.

 

 

 

 

Hükümet Konağı Kat3 Of/TRABZON - (0-462) 771 51 47 -- (0-462) 771 51 48 -- (0-462) 771 51 49 -- (0-462) 771 51 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.