TRABZON OF İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdür Aktaş´tan tebrik mesajı

İl Milli Eğitim Müdürü Hızır Aktaş 2018 LGS´de Türkiye genelinde yapılan sıralama sonucu Trabzon´un birinci olması nedeniyle tüm eğitim camiasına bir tebrik mesajı yayımladı. 
Müdür Aktaş´tan tebrik  mesajı

Değerli Öğretmenim,

 

 

 

Beş yıl önce hep birlikte çıktığımız meşakkatli yolda, uyum içerisinde, özverili ve her yıl biraz daha fazla döktüğümüz alın teri ile bugün ilimizin eğitimde geldiği son nokta hepimizce aşikârdır. 

 

Başarının bir ekip işi olduğunu, azimle ve gönülden çalışarak, heyecan duyularak, sevgiyle elde edildiğini tüm Türkiye’ye duyurdunuz, ispatladınız. 

 

Sizlere sonsuz teşekkürlerimi ve muhabbetlerimi sunuyorum. 

 

Bakanlığımızın 17/12/2018 tarihinde yayımladığı, 2018 Liselere Geçiş Sistemi (LGS) öğrenci performans raporuna göre ilimiz, genel puan sıralamasında Türkiye birincisi oldu. Son derece gurur ve mutluluk verici bu tablo hepimizin eseri. Bu başarı hikâyesini büyük bir aile olarak birlikte yazdık. Hepinizi gönülden tebrik ediyorum. 

 

Şimdi, bu başarıyı koruma ve geliştirme sorumluluğu ile gayretli çalışmalarımıza, ilimizi her platformda en iyi şekilde temsil etmeye tüm hızımızla devam edeceğiz. Sizlere güveniyor, özveriyle yürüttüğünüz tüm çalışmalarınızı yürekten destekliyor ve bir kez daha kutluyorum. 

 

Bu vesileyle tüm öğrencilerinize selamımı iletmenizi rica ederim. Her birinin ışıl ışıl bakan gözlerinden öperim. 

 

İlim, irfan ve bol sevgi dolu öğretim yılları temennisiyle… Başarı ve mutluluklar dilerim.

 

 

 

Hükümet Konağı Kat3 Of/TRABZON - (0-462) 771 51 47 -- (0-462) 771 51 48 -- (0-462) 771 51 49 -- (0-462) 771 51 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.