TRABZON OF İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Tıp Fakültesini kazandı altınla ödüllendirildi

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesini kazanan Ebru Atagün İlçe Milli Eğitim Müdürümüz tarafından altınla ödüllendirildi.  
Tıp Fakültesini kazandı altınla ödüllendirildi

24-09-201824-09-201824-09-201824-09-2018 

 

Of’ta eğitim öğretim tüm hızıyla devam ederken eğitim çalışmaları meyvelerini vermeye başladı. Solaklı Fen Lisesi (Anadolu Lisesi bölümü)öğrencisi Ebru Atagün’ü l Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesini kazandı. Ebru Atagün İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu’na teşekkür ziyaretinde bulundu. İlçe Milli Eğitim Müdürü Kabahasanoğlu da Ebru Atagün’ü tebrik ederek altınla ödüllendirdi.

 

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesini kazanan Ebru Atagün teşekkür ziyaretinde yaptığı konuşmada, “ Uzun ve yorucu bir eğitimin sonunda çok çalışarak; ailemin, okulumun ve öğretmenlerimin destekleriyle çok istediğim Tıp Fakültesini kazandım. İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün gerek üniversiteye kurslarımıza gerekse okulumuza sürekli gelerek bizleri motive etmeleri bizlere ayrı güç verdi. Kendilerine her zaman bizlerin yanında olup destek verdikleri için teşekkür ederim, Allah ondan ve tüm emeği geçenlerden razı olsun. Bundan sonra aileme, ülkeme, şehrime layık bir evlat olacağım. Bana başarmamda desteklerini esirgemeyen başta ailem, okulum, öğretmenlerim olmak üzere herkese teşekkür ediyorum.” sözleriyle düşüncelerini ifade etti.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu da ziyaretle ilgili yaptığı konuşmada, “ Kızımızı bu önemli başarıdan dolayı tebrik ediyorum. Çalıştı ve emeklerinin karşılığını aldı. İlçemizde yapmış olduğumuz çalışmalarımızın her geçen gün meyvelerini verdiğini görmek bizleri ziyadesiyle mutlu ediyor. Öğrencimizin bundan sonra aynı çalışma gayretini göstererek okulundan mezun olarak ülkemize hayırlı hizmetler yapacağına inanıyorum. Arkadan gelen arkadaşları da onu örnek alacaklar, çalışacaklar amaçlarına ulaşacaklar diye inanıyorum. Başarıda emeği geçen başta ailesini, öğretmenlerini ve idarecilerini tebrik ediyor, bundan sonraki hayatında sağlıklı, mutlu ve daha  başarılı yıllar diliyorum.” diyerek düşüncelerini ifade etti.  

 

Tıp Fakültesini kazanan Ebru Atagün’e İlçe Milli Eğitim Müdürü tarafından verilen  ödülünü Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Dekanı Prof. Dr. İsmail Hakkı Demircioğlu takdim etti.

 

 

 

Hükümet Konağı Kat3 Of/TRABZON - (0-462) 771 51 47 -- (0-462) 771 51 48 -- (0-462) 771 51 49 -- (0-462) 771 51 50

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.